Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol vágassak emo hajat?

Hol vágassak emo hajat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! ^^ rengeteg fodrásznál jártam már, de eddig egy sem tudta rendesen megcsinálni a hajamat :c esetleg nem tudnátok pesten, vagy annak a környékén egy fodrászt mondani, aki nagyon ért ehhez? :s előre is köszi :)

2014. ápr. 18. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Emo hajat elég könnyű vágni, ha nem vénember/asszony a fodrász aki még sose látott olyat, akkor meg tudja csinálni. De akár te magadnak is youtube video alapján... mert tényleg nagyon könnyű.
2014. ápr. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy fodrász sem tudja megcsinálni normálisan....vágd le magadnak, vagy ha van olyan ismerősöd akk inkább kérd meg őt!
2014. ápr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem az emo stílus már rég nem divat.
2014. ápr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Blackmetalmate666 válasza:
Fűnyíróval, vagy fűkaszával, nagyon könnyű megcsinálni :D
2014. ápr. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Naszóval. Szia :D

Nekem a Kökiben lett vágva. Nem tudom a szalon nevét:/. Ott van rögtön a busz/vonat/metró bejáratnál.

Kedves volt a csaj is. /mivel előtte egy barátnőm vágta le így elég gyászul nézett ki és már töredezett is nagyon/ Kérdezte, hogy mennyit vághat meg hogy ilyenre szeretném-e. (Pontosabban valami olyat kérdezett hogy a tetejét meglazítsa-e hogy én feltudjam majd tupírozni) És nagyon jól megcsinálta:D nem sokkal utána volt a tabló fotózásom és valami isteni lett a hajam (igaz fodrász egyenesítette (alapból göndör), meg tupíroztam. De majd szerintem megint megyek és vágatok:D ajánlom. nővérem is oda jár:D

2014. máj. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!