Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajszínező hány árnyalatot...

A hajszínező hány árnyalatot világosít a hajon?

Figyelt kérdés

Ha nekem sötétbarna, akkor milyen színezővel érhetnék el világosabb barna színt?


És a hajszínező kevésbé ártalmas a hajnak, mint a hajfesték?


2014. ápr. 21. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A hajszínező nem világosít. Ha már világosítod, azt nem a festék csinálja, hanem a saját hajadból tüntetsz el pigmenteket, tehát nem lehet sehogy leszedni. Nyilván a hajszínező pont ezért kevésbé ártalmas, mert nem világosít. De a sötétbarnából max feketét tudsz csinálni ezzel a módszerrel, esetleg vörös/lila fényű sötétbarnát.
2014. ápr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Meg vagyok áldva a sötét hajammal. Köszi a választ.
2014. ápr. 21. 12:45
 3/7 A kérdező kommentje:

És ez esetleg? Erre az van írva, hogy szőkítő. Ha ilyet felvinnék a sötétbarna hajamra, nem világosítaná kicsit?


[link]


Bocsánat ha butaságokat kérdezek, de még nem használtam festéket/színezőt.

2014. ápr. 21. 13:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem ez sem fogja meg a sötétbarna hajad.
2014. ápr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm, közben rátaláltam a palette oldalán a hajszínezőkre, és itt végre mutatják is, hogy milyen árnyalatú hajat hogyan fognak be. [link]

A sötétbarna hajamhoz csak 1-2 árnyalat jöhet szóba, és egyiktől sem lesz világosabb sajnos :(

2014. ápr. 21. 14:50
 6/7 anonim válasza:
0%

Hány árnyalatot világosít?

Ha jól tudom 3.1415

2014. ápr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Világosít valamennyit.

Nekem középbarna hajam van, a legszőkébb színezővel (Garnier, egy ideje nem kapni) aranyszőke lettem. Nekem sokat világosított. A tubusán rajta is van hátul, hogy milyen hajszínből kb milyet csinál. Szerintem megéri kipróbálni! :)

És alig károsítja. Derékig érő hajam van, és megfelelő ápolással nem is törik a vége :)

2014. ápr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!