Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha dauerolt hajat nem lehet...

Ha dauerolt hajat nem lehet fésülni, akkor mit csinálnak?

Figyelt kérdés

Úgyértem, nyilván az is gubancolódik, hogyan szedik szét?

Mert nekem egyenes picit hullámos hajam van, de pl hajmosásnál mindig egy nagy gubanc lesz belőle, azt nyilván kifésülöm. De azt hallottam, hogy ezt dauerolt hajnál nem lehet. Akkor mit csinálnak?



2014. ápr. 21. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szárazon nem lehet mert szét jönnek a tincsek. Vizesen (hajmosás után) lehet, tanácsos is.
2014. ápr. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
dauerolt hajat csak vizesen hajmosáskor lehet kifésülni, akkor ki is kell, sok balzammal, ajánlatos paskolást is rátenni hosszabb idöre mert puhább lesz töle. A két hajmosás között csak igazgatják, de gubancokat nem bogoznak. AZt csak mosáskor.
2014. ápr. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

szia

sajnos semmit!! összeragadnak a tincsek , fésű nem fogja. évekig szenvedtem a dauer miatt most jött rendbe 4 év után. mindenkit óvok ettől.

2014. ápr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt spirál dauerom (1. vagyok), egyáltalán nem volt nehéz (vizesen) fésülni. Ugyanolyan, mint egyenes hajat vizesen.


Szárazon meg nem kell hozzányúlni. Max balzsamot vagy ápolót gyurmázni bele, amitől szépen összeállnak megint a szétjött tincsek.

2014. ápr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!