Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros haj? Rettenetesen...

Zsíros haj? Rettenetesen gyorsan zsírosodik a hajam. Egyik nap megmosom másnap már katasztrófa és semmi tartása. Sokféle sampont próbáltam, de egyik sem használ hosszabb ideig. Tapasztalatok? Milyen sampont tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

#zsíros-haj
2014. ápr. 23. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezen nem segít semmilyen sampon, mert ez sajnos belső elválasztású mirigyek által szabályozott dolog. Hihetsz nekem, én már kipróbáltam mindent.

Sokan naponta mosnak hajat, de ennek semmi értelme, csak az idő megy vele. Én úgy szoktam, hogy regge megmosom, aznap szép kiengedve is. Másnap már a nap közepe körül feltűzöm, majd következő nap mivel már határozottan kezd zsírosodni a töve, vastag hajpántot hordok, ez még fel is dobja a frizurát. Másnap reggel újabb mosás, és kezdőik elölről ugyanez. Vannak, akik azt mondják, hogy hetente szabad csak mosni, na én ezt ki nem bírnám. Volt olyan, hogy 4-5 napig nem mostam meg, és úgy egybeállt az egész mintha gépzsírral kentem volna át, na ezt soha többet. Ha mennem kell valami fontos helyre, úgy értem nem munkába, hanem találkozóm van, akkor mindig újramosom, akkor is, ha épp nem lenne aktuális.

2014. ápr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok. reggel megmosom, estére már zsíros. de ha este megmosom, már reggelre az.. szóval nyomi. bele kell törődni, 2-3 naponta hajat mosni, és ahogy az előttem válaszoló írta, mikor mész valahová, mindig frissen mosni
2014. ápr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
citromleves vízzel való öblítés....lehet segít valamit vagy esetleg hajszesz ?
2014. ápr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!