Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mien stilús állna...

Szerintetek mien stilús állna jól egy göndör hajú srácnak? Kepeket is mutathattok

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a hajadra gondolsz, sztem nem kell besztájlingolni, tök jó a göndör haj :)

Ha meg úgy általában stílusra? Hát... ami neked tetszik, nem is muszály beállni vmelyik divatirányzatba...

2009. dec. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja csak igy igencsak szimpla a hajam:D
2009. dec. 23. 15:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Hippis-indiános. Világos farmerrel, szakadt pólóval, bőrkarkötőkkel, meg ősi kínai medálokkal. A hajadat meg engedd ki. Néha olyan szalagot, vagy hajpántot köss a fejedre. Hogy a homlokodon, meg a fejed felén érjen körbe. Bizti sok lánynak bejön majd ez a különleges stílus. Érdekesebb, mint a lógós gatyás, felzselézett hajú tökfejek.
2009. dec. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

utolsó.. te normális vagy??


hát ha lenne kép akkor könnyebb lenne meg mondani :)

2009. dec. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt osztálytársam ilyen volt, és minden csaj odáig volt érte. Engem is beleértve. /előző-előző, aki nem normális, na az vagyok én :]/
2009. dec. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!