Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos homlok. Valamilyen...

Pattanásos homlok. Valamilyen megoldás? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Nos a homlokom mostanában nagyon pattanásos, ami nagyon zavar. Nem szimplán pattanásos, hanem ilyen nagy rögszerű, hólyagos dudorok. Voltam vele bőrgyógyásznál is és felírt rá 2 kenőcsöt amit ki is váltottam a gyógyszertárból és el is használtam, de semmit nem használt.. Sőt még inkább rontott a helyzeten! Azóta ugyanúgy csak még több ilyen jött ki csak a homlokomon és eltűnni sem akar .. heg marad utánuk, és kinyomni se lehet őket. Próbáltam rá már Avon-os, Oriflame-s, és egyéb dolgokat is de semmi nem hozott javulást. Akármit próbáltam. :(

19 éves fiú vagyok, rendszeresen sportolok, egészségesen étkezem, kevés zsírt eszek, folyadékot is rendszeresen iszok. Szerintetek erre mi lehet a megoldás vagy hová kéne vele elmennem hogy jobb legyen? Nagyon zavaró és az önbizalmam is lerontja, kérlek ha valaki tud segíteni az segítsen!

Köszönöm szépen!


2014. ápr. 23. 17:46
 1/5 Jettenuator válasza:

Este én lemosom clinique-es alkoholos tonikkal, utána pedig teafaolajat kenek rá. 1-2 nap alatt nekem elmúlt, de nem volt túl durva (fontos hogy minőségi teafaolajat vegyél, ne ilyen pici illóolajat)

Tessék lefotóztam hogy én milyet használok (ezer forint körül van, rohadt sokáig elég. Ne spórolj vele, az se baj ha olajos marad a bőröd amikor lefekszel!)

[link]

2014. ápr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Jettenuator válasza:

Az ilyen külöböző szerek pedig 99%-ban átverések, vagy keveset használnak.

A teafaolaj és a tonik is fertőtlenít, amit fontos a pattanások ellen.

2014. ápr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
fű de kinyomkodnálak :)
2014. ápr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el kozmetikushoz, rendberakja a fejed! Fiúként sem szégyen, járnak páran. :) Utána én már elkezdeném házilag karbantartani.

Én naponta arclemosózom 2x úgy, hogy a kezemre nyomom, rakok bele 1-2 csepp teafaolajat és lemosom vele. Aztán bekenem az arcomat shea vajjal(csak kevéssel.) Nekem így rendben van a fejem, remélem segítettem :D

2014. ápr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Jettenuator válasza:
Kozmetikust én is tudom ajánlani! De előbb nézz utána a helynek, hogy jó-e.
2014. ápr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!