Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok segíteni, hogy a...

Tudnátok segíteni, hogy a lenti képen látható csaj hajszíne milyen árnyalat? (mármint festékben) Plusz még egy kérdés, hogy milyen tippeket ajánlanátok, hogy minél hamarabb megszabaduljak a fekete hajszínemtől? (szivatást leszámítva)

Figyelt kérdés

[link]



hogy érhetném el minél hatásosabban ezt a hajszínt?



2014. ápr. 24. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem mutasd meg a fodrásznak a fotót, ő így jobban fogja tudni
2014. ápr. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hajradír.nekem is fekete volt az kiszedte a hajamból.fodrászkellékes boltban kapsz ilyet
2014. ápr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És az mennyire roncsolja a hajat? Vagy nincs rá káros hatással? (erősen száraz hajam van)
2014. ápr. 25. 18:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Barátnőm is nemrégen "szívatta le" a fekete hajszínét. Fordász csinálta neki. Igy elsőre kicsit vöröses szőke hatást értek el. most pihentetik pár hetet, aztán jöhet a szőkítés (olyat szeretne).

Szerintem is bízd fodrászra, mert kell hozzá némi szakértelem. Nem egy egyszerű egylépéses hajfestéről van szó.

A képen látható hajszín gyönyörű! Kell egy alap hajszín (talán világos barna-barna? ezt a fodrász tudni fogja) és erre melír, vagy szőkítés.

Nekem is ilyen volt régen.


Én azt tanácsolom, bízd fodrászra. Vigyél neki képet.

2014. ápr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!