Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rövid hajú lányok! Titeket...

Kikki6 kérdése:

Rövid hajú lányok! Titeket nem szoktak sértegetni hogy úgy néztek ki mint egy fiú? Nem zavar?

Figyelt kérdés
Engem nagyon és bánom már hogy levágattam...

2014. ápr. 24. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Felnőtt ember nem sértegeti a másikat. A gyerekek viszont tudnak gonoszak lenni. De ezt le kell ejteni magasról. Aki sérteget, az a saját szegénységi bizonyítványát mutogatja. Ilyenkor az a legjobb taktika, ha lepereg rólad. Mert ha látják hogy meg tudnak sérteni, látják hogy a szívedre veszed akkor nem hagyják abba. De ha azt látják hogy nem érdekel, akkor békén fognak hagyni.
2014. ápr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer levágattam fiús emosra, akkor mindenki mondta hogy úgy nézek ki mint egy fiú, de ez miért lenne sértés? Én nem érzem annak...
2014. ápr. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Általában valóban az sokak felfogása, hogy a rövid hajtól fiús lesz egy nő/lány is. Nekem is rövid hajam van, de eddig csak pozitív megjegyzést kaptam.

Ez inkább a fiatalabban mániája lehet, hogy ez miatt megjegyzéseket tesznek. Nem kell velük törődni.

2014. ápr. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szemtől szembe még egyik "jóindulatú" sem mert sértegetéseket mondani. -itt jegyezném meg, hogy nem nőtt péniszem azóta sem a hajlevágástól. Nő maradtam. Bizony ám. Sajnálom, ha ezzel bárkit kiábrándítottam-


Tudom, hogy nehéz nem foglalkozni velük, de ha egyszer jól áll neked a rövid haj, szereted viselni és tetszik , akkor ne legyen már hosszú hajad csak azért, mert a népnek az felel meg. Mi lesz, ha egyszer valamelyik hülye kitalálja, hogy az nem nő, akinek nem szőke a haja? Belegondolni sem akarok...

2014. ápr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

17 vagyok és bármilyen meglepő, nem a velem egykorúak mondtak rám ilyen megjegyzéseket..Pl. a szomszédom aki olyan 40 körüli lehet, meg az öcsém, a szüleim, a mamám..Csupa olyan ember akinek a hosszú haj egyenlő a nőiességgel és a rövid haj egyenlő a fiússággal..

És lehet hogy nem bántásból mondják de nekem nagyon sértő. Attól még hogy most a rövid haj tetszik, nem akarom elveszíteni a lányosságomat...

2014. ápr. 27. 22:35
 6/7 A kérdező kommentje:
2.válaszoló: Nem akarlak megsérteni, de te biztos fiús lány vagy alapból. Engem nagyon de nagyon meg sértenek azzal ha pasinak néznek..
2014. ápr. 27. 22:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert hiába rövid a hajam, az arcom attól még lányos és mivel lányosan - nőiesen öltözködöm, ezért elég egyértelmű, hogy mi a nemem.
2014. máj. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!