Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ti befekstenétek a...

Lányok! Ti befekstenétek a hajatokat azért, hogy a kiszemelt fiú járjon veletek?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon tetszik (fekete hajú, fehér bőrű, kék szemű) és gyakran dumálok vele. Tudom róla,hogy nincs barátnője,de a fekete (nem számít neki,hogy eredeti vagy festett)hajú, fehér bőrű lányok nagyon bejönnek neki. Az én bőröm fehér,de a hajam barna.

Befestessem feketére az ő kedvéért vagy megbánnám?

Igaz, miatta jutott eszembe,hogy legyen fekete hajam, de a fekete hajszín nekem is tetszik. *-*

L/15,5


2009. dec. 23. 20:29
 1/9 A kérdező kommentje:

Elírtam -.-

befekstenétek befestenétek akart lenni. XD

2009. dec. 23. 20:30
 2/9 anonim ***** válasza:
hát szerintem gáz lenne, ha jóba cvagytok, aztán befested feketére a hajad, majd járni kezdtek.. Ez olyan, mintha te azért járnál vele, mert eddig fecskét hordott, most meg boxert:D
2009. dec. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem!!! egy fiú kedvéért tuti nem!!!
2009. dec. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha neked is tetszik a fekete hajszín akkor nyugodtan de ha csak egy srác kedvéért akarod befesteni és neked igazán nem jön be annyira a fekete akkor hanyagold a festést meg különben is ha a srácnak bejössz akkor nem a hajszín számít.:D

14/L

2009. dec. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem fog veled járni a fekete hajtól... Vagy, ha igen, akkor nagyon gyerekes szegényke. Ha érdekelnéd, akkor barnán is járna veled, azért ne csessz ki a hajaddal. :)


Én voltam fekete, megbántam a festetést úgy, ahogy van, többek közt azért is vágattam csutka rövidre a derékig érő festett hajamat, mert máshogy nem tudtam megszabadulni tőle és rájöttem, hogy basszus 16 éves korom óta festett hajam van, és ki tudja mikor kezdek őszülni, inkább kiélvezném a természetes hajszínemet, amíg lehet. Most 22 vagyok, a hajam az állam alá ér, mire megint derékig ér majd, addigra lehet elkezdek őszülni, a családban sokan hamar kezdtek. ;) Szóval így utólag jó lett volna, ha nem festetem, ráérek még majd, ha ősz leszek, mert amúgy kellemes hajszínem van és így dúsabb és egészségesebb is. Míg festettem nagyon hullott. Komolyan tök furcsa tapogatni, hogy minden ápolószer nélkül is sokkal puhább és selymesebb, mint anno. :))


Persze az is hozzá tartozik, hogy évekig élveztem a hajszínemet, (legalább is mikor frissen volt festve, mert mikor már akár csak fél centire lenőtt, mert akkor már undorítónak éreztem az egészet,) szóval csak így a vége felé jöttem rá, hogy jobb lett volna, ha nem festetem be. A tartós színezőknek meg ne dőlj be, csak az egy-két hajmosásos színező kimosható, ezek a 24-hajmosásosak kamuk, annyi, hogy jó kopott lesz, de nem jön ki belőle rendesen, és ha nem akarsz úgy kinézni, mint a sarki szar hajszínű krva, akkor újra fogod festeni. :( Én is így kezdtem... aztán már rendes festéket kentem rá, mert rájöttem, hogy a színező úgysem jön ki rendesen, a festék meg legalább nem kopik annyira durván....

2009. dec. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Biztos nem festeném be. Jó, nekem sötétbarna, majdnem fekete hajam van, hófehér bőröm, szóval én bejönnék a srácodnak (najó, csak vicceltem):D De most komolyan, ne festesd be, az olyan ciki. Mármint nem az, hogy befesteted, hanem, hogy a srác miatt. Ha tetszel neki, akkor tetszel neki barnán is.
2009. dec. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

10 évvel ezelőtt még megtettem volna,de idősebb fejjel,tele tapasztalatokkal most már nem!

Ha egy pasinak nem tesztel úgy,ahogy vagy,akkor úgy járt. Ne akarj megváltozni senki kedvéért!:)

Ha befested,akkor azért tedd,mert neked úgy tetszik és te úgy akarod!

2009. dec. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tuti hogy nem festeném be még akkor se ha vki más mondaná, nem fogom senki kedvéért megváltoztatni a hajam (önmagam meg pláne). :D

Amugy meg nem a hajszinedért fognak szeretni. :)

2009. dec. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1 pasi kedvéért nem,ha tetszel neki barna hajjal is járna veled
2009. dec. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!