Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Volt már valakinek ilyen...

Volt már valakinek ilyen póthaja? Link

Figyelt kérdés

Sziasztok! Teljesen rövid hajam van, és szeretném néhány alkalommal kicsit nőiesebbnek érezni magam, úgy érezm, hosszabb hajjal ez könnyebb lenne. Ezt a csatos póthajat néztem ki. Használt már ilyet valamelyikőtök? Elég lenne ez a 100g ahhoz, hogy aránylag dús hatást tudjon kelteni?

Nincs túlzottan műanyag hatása?

Az igazság az, hogy nem szeretnék ettől drágábbat venni, mert tényleg nem minden nap viselném. Köszönöm előre is, és tanácsokat elfogadok :P



2014. ápr. 26. 10:37
 1/3 A kérdező kommentje:
2014. ápr. 26. 10:38
 2/3 anonim válasza:
Én azt tanácsolom hogy ne csináltass ilyet nekem is volt de nem igazán volt jó mer olyan műanyag hatása volt szerintem ha dús és szép hajat vagy esetleg hosszú hajat szeretnél vegyél ricinusolajat a patikában 500Ft-ért vagy Bánfi sampont és hajszeszt 600Ft-ért, a tescoban lehet kapni nekem nagyon szép dús hajam lett. Szerintem ne pocsékold a pénzt ilyen póthajra!!!
2014. ápr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mano.o válasza:
én is elpocsékoltam rá a pénzt...2 hét és annyi volt neki bemész bűrmelsik kínaiba tudsz olyat venni 800 1500 ft között, énis azt teszem havonta..
2014. aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!