Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek a szőke hullámos...

Szerintetek a szőke hullámos hajnál, hol jobb elválasztva?

Figyelt kérdés
középen/oldalt ?

2014. ápr. 27. 09:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább arctól függ hogy hol jobb, nem hajtípustól. Nekem általánosságban jobban tetszik az oldalt elválasztott haj, de attól még lehet hogy neked jobban állna középen. Próbáld ki mindkettőt (ill. hármat, mindkét oldalon), ha nem tudod eldönteni, kérdezd meg a barátnődet vagy valakit, hogy szerinte melyik hogy áll.
2014. ápr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem mikor hosszú szőke hullámos hajam volt, a közepétől 1-2 cm-re volt elválasztva, mert középen nem állt jól, de nagyon oldalt sem. Az egyik oldalon van egy ritkás rész a frufrumban, adta magát, hogy ott legyen a választék, mert magától is szétnyílt ott.

Próbáld ki neked hogy tetszik, de a hajad majd úgy is adni fogja, hogy mit lehet belőle kihozni.

2014. ápr. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!