Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Túl rövidre vágattam a frufrum...

Túl rövidre vágattam a frufrumat, ami addig mutatott jól, még a fodrász belőtte, azóta kivasalni se tudom, ( két hajvasalóm van, egyik se gagyi) mert össze vissza áll, hogy tudnám normálisra belőni?

Figyelt kérdés
Ferde fazonúra van levágatva és ott okoz a problémát ahol a legrövidebb. ötletek?
2014. ápr. 27. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Hajsimító szérum, hajvasló, türelem, amíg kinő... esetleg visszamehetsz a fodrászhoz és megkérdezheted, hogy hogyan tudod otthon megcsinálni. Az én fodrászom általában magától is elmondja, magamnak milyen trükkel tudom megcsinálni a frizurámat.
2014. ápr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Frufru annak való, akinek különösebb szenvedés nélkül beáll. Ha nem ilyen a hajad, akkor csak a bosszúság lesz vele. Én is sokszor próbálkoztam frufruval, mert amúgy jól áll, de épp ezért mondtam le róla: forgóim vannak, így szétnyílik, hullámosodik, és én is így jártam, hogy képtelenség rendesen vasalni röviden, mert nem csípi össze rendesen a vasaló. (nekem se piacos gagyim van)
2014. ápr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nekem nincs ki a forgóm, és nem igazán szeretnék megválni tőle, csak a felső vége ott rövid lett nagyon mivel átmenet van nyírva. a hosszabb fazonúval nincs is gondom, csak kis változatosságot akartam.
2014. ápr. 27. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!