Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Befestettem a hajam, de nem...

Befestettem a hajam, de nem fogta be sajnos foltokba az eredeti hajszínem maradt. Mikor lehet újra festeni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 27. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen színű a hajad és milyenre festetted?
2014. ápr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az eredeti hajam barna és vörösre festettem.
2014. ápr. 27. 13:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Elvileg be kellett volna fognia de függ attól is hogy milyen árnyalatú a vörös amilyet szeretnél. Én is festettem már a barna hajam vörösre és nekem befogta de az is befolyásolja hogy milyen minőségű hajfestéket használsz.
2014. ápr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az is fontos, hogy milyen festéket vettél, nekem is kísérleteznem kellett azzal, hogy melyik fogja be rendesen.

Ha újra kell festeni legalább 2nap szünetet tartok, az az idő alatt, jobban ápolom mint szoktam(hajmaszk stb), és így nem viseli meg annyira az újra festés.

2014. ápr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

csütörtökön festettem de egyáltalán nem olyan színe lett amire számítottam :/

két dobozzal vettem remélem másodszorra már be fogja fogni

2014. ápr. 27. 15:04
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig mindig befogta. A világosabb, rézvörös is. ( márkától függetlenül az olcsóbbakkal is sikerült )

Pedig sötétbarna-fekete az eredeti színe.


Szóval, nem tudom, mi lehet a baj.

De szvsz átfestheted.

Anno a világosabb vöröset én is 2 részletben tettem rá, asszem, 2 nap eltéréssel.

2014. ápr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vegyél hozzá erősebb oxit, akkor talán befogja majd.
2014. ápr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi
2014. ápr. 27. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!