Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások ellen tudtok...

Pattanások ellen tudtok bevált házi gyógymódot?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 27. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Egészséges étrend/életmód. Bio termékek használata tisztálkodáshoz, sminkeléshez, stb. Sokaknak bevált.
2014. ápr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ramcsiii ***** válasza:
Csak a pattanásra néha vagy addig amig el nem mulik teszek rá néha fogkrémet.Pl. az államra vagy homlokra vagy arcom közepére.Csak a szem környékére ne tegyél mer csipni kezdi a szemed..Nekem ez beválik mindig.
2014. ápr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia! Én is hasonló cipőben jártam. Vettem tonikokat, arctejet, krémet.... mindig vettem valamit ha nem használt a másik, de egyik se jött be. Sőt, volt amelyiktől kifejezetten rosszabb lett. Egyedül az élesztő, és a kefir ami használt. Az élesztő külsőleg, belsőleg nagyon jó, rengeteg vitamin van benne, olvass utána! Én sajnos megenni nem tudom, de egy kis tejjel elkeverve kenem az arcomra, és rajt hagyom amíg megszárad. Utána le lehet mosni. Meglepő az eredmény, én nem is nagyon vettem észre, mások kérdezték, hogy mit használok, mennyivel szebb a bőröm. A kefirrel is hasonló a helyzet, azt is csak külsőleg használtam ugyanezen az elven. Valahol olvastam hogy ezekből valami keveréket összeállítva kell egy hétig kenegetni, és teljesen megújítja a bőrt. Azt még nem próbáltam, ha gondolod keress utána. Velem az is volt a baj, hogy ha megláttam egy pattanást, kinyomtam, aztán begyulladt, és besebesedett. Most már a gőzölés is hozzátartozik az arcápolásomhoz kamillával, vagy citromlével. Ez is nagyon hasznos. Egyébként sok módszert olvastam amire esküdtek, és nem jött be. Úgy gondolom, hogy mindenkinek ki kell kísérletezni a saját módszerét, ami beválik, és az mellett maradni. Remélem tudtam segíteni. Sok sikert! :)
2014. máj. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenképp ki fogom próbálni! Köszönöm a tippet! :)
2014. máj. 8. 19:00
 5/5 anonim válasza:
bár ez nem házi, de nagyon olcsó.a gyógyszertárban vegyél nonionos hidrofilkrémet, használd reggeleste és csodákat művel :)
2014. aug. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!