Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör, vastagszálú, és...

Göndör, vastagszálú, és elképesztő sűrű haj ápoltan tartása?

Figyelt kérdés

Egy bizonyos hossz után göndörödik a hajam, ami természetesen nagyon zavar de próbálok megbékélni a gondolattal. Egyébként fiú vagyok. A hajam olyan, hogy amíg vizes akárhogy beállítom, kócosan, ki fésülve, feállítva akárhogyan mindenféle zselé nélkül ha úgy szárad meg teljes mértékben tartja azt a formát. Tehát erős hajam van méghozzá szerintem túlzottan is. Szeretném hogy kicsit puhább legyen, vagy nem ennyire erős, vagy kevesebb. Amikor hosszabb volt vasaltam egy ideig, ami teljesen jó volt nem levasalt lenyalt hajam volt, hanem egyenes ami az álmom, és a hajvasaló nem ártott a hajamnak. Hosszú távon ha víz érte meg sem látszott hogy valaha valami lett volna vele. Fodrász sem panaszkodott rá még dicsérte is. De mit tudnék tenni hogy ne legyen ilyen erősszálú, göndör, és elképesztő sűrű? szeretnék hosszú hajat nem 2 mm-eset de amint megnő elképesztő ronda tud lenni, és fodrász sem tudott számomra tetszőt kihozni belőle. Seprű vagy szénakazal hatású.

Tehát hogy lehetne ápoltabb, puha, és egyenes hajam? Vasaljam továbbra is?


2014. ápr. 27. 19:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Örülj neki:) am nekemis göndör és utálom állandoan vasalom és tönkretettem vele a hajam :( valakinek jol is áll mutatsz képet és akkor pár káros cucot találol ráxd
2014. ápr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!