Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baj, ha reszelem a körmömről...

Baj, ha reszelem a körmömről a zselét, és rajtamarad egy kis rész?

Figyelt kérdés
Elkezdtem lereszelni a zselét, mert folyamatosan betört, meg a lencse miatt rossz..Szóval elkezdtem reszelni, hát baromi hosszadalmas.. Ha kérdeznétek, hogy miért nem műkörmössel csináltatom, akkor azért nem, mert februárban tudna fogadni legközelebb.. Szóval eléggé tönkrement a körmöm a zselétől.. és vannak részek, ahol nem tudom már eldönteni, hogy az a saját körmöm már, vagy egy vékony réteg kis zselé. Nagy baj, ha ott marad rajta? Végülis le fog nőni majd később úgyis, nem?!
2009. dec. 24. 15:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, én is hagytam már ott, és lenőtt, sőt, észre sem vettem, hogy ott maradt egy kis zselé.
2009. dec. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!