Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik testrészemet mivel...

Melyik testrészemet mivel szőrtelenítsem?

Figyelt kérdés

Mindent borotvával szoktam de így egyrészt nagyon megerősödött másrészt sok helyen megsértett :/

Szóval tudtok mondani hogy hónaljat, lábat, bikinivonalat, hasat(ezt persze nem borotváltam) mivel, esetleg, hogyan szőrtelenítsem?

És ha már ott tartunk pl. gyantához tudtok fajtát/terméket mondani? Sok szar van. Amúgy soha nem gyantáztam még.

Epilátor/gyanta főleg az érzékenyebb területeknél nem látszik meg nagyon? Mennyi idő amíg 'begyógyul' és nem lesz piros?

Köszi! :)


2014. ápr. 27. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Lábra, hónaljra, bikinivonalra, hasra hintőporos patronos gyanta megfelelő lehet. Érzékeny bőrre is jó, erős szőrre is. Alveola gyantamelegítőt ajánlom, patronból is azt. Ha jól gyantázol nem lesz piros meg semmi, max pár percig.

Epilátor nekem nem vált be, még a legújabb sem, csupa szőrbenövés lettem tőlük, meg vörös foltos.

2014. ápr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mehet a gyanta minden területre.Van csokis,sima.
2014. ápr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!