Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hennázásnál a próbatincsre...

Hennázásnál a próbatincsre hány gramm hennapor kell?

Figyelt kérdés

És hogy tudnám elérni az 1.-ből a 2.-at? Úgy értem tiszta henna vagy henna+cassia, meg hány órára stb...

1. [link]


2.

[link]


És még egy kérdés. Utána olvastam, és állítólag nem kopik csak lenő, de olvastam olyat is, hogy valakinek kopik, akkor most ez hogy van? Ohh és mivel nagyon, nagyon félek, az egésztől, mert még sose volt festve az egész hajam, úgyhogy nyáron szeretném, hogy ha esetleg elrontom vagy nem áll jól, akkor meg tudjam oldani a dolgot mire kezdődik a suli, de olvastam olyat is, hogy valaki nyáron festette és ahogy a melegbe izzadt befogta a nyakát a cuccos :/ Remélem lesz valaki, aki elég türelmes hozzám, előre is köszi :D 18/L


2014. ápr. 28. 11:39
 1/2 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Próbatincshez elegendő 1-2 evőkanálnyi por is.

A henna teljesen hajfüggő hogy kinek mennyire fog. Ezt ki kell tapasztalni. Ellenben vannak fodrászok akik ezzel foglalkoznak. Egyet találsz az antalvali.com oldalon is, bátran lehet tanácsot kérni tőle, remek tanácsokat ad hajszínnel, arányokkal kapcsolatban.

A tiszta henna nem kopik le, de az elején képes engedni kicsit a színét.

Ha megfogja a bőrödet, azt nagyon hamar le lehet mosni.

2014. ápr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2014. ápr. 28. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!