Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudom megnézni/kipróbálni...

Hogy tudom megnézni/kipróbálni, hogy a fejbőröm mennyire bírja a festéket? (Részletesebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is remélem jó helyen van a kérdés.

2x Az lenne bővebben, hogy gondolkodtam hajfestésen és most belegondolva ha allergiás reakciót vált ki rá a fej bőröm akkor mi történik és az érdekelne, hogyan tudnám tesztelni, hogy bírja e a bőröm vagy sem, vagy elég ha a kezemen kipróbálom, ugyan olyan mint a fejemre kenném?

Bocsi, ha teljesem hülyeséget írtam ezzel a érzékeny/allergiás fejbőrrel ha tényleg ugyan olyan mint ha a kezemre kenném és ott is kipróbálhatnám.

Előre is köszönöm a válaszokat..:)


2014. ápr. 28. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Hátul a nyakadhoz hajtövekhez kenj a festékből egy kis pacát, nem kell bekeverni meg semmi csak magába a festéket kend oda. 1 óra múlva megnézed és ha semmi gond akkor használhatod.
2014. ápr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48 óra tünetmentesség után mondható biztosra, hogy nem vált ki allergiás reakciót a festék... az 1 óra édeskevés, kedves első válaszadó! Egyébként kivétel nélkül minden hajfestéken és hajszínezőn központi helyen feltüntetik az allergiatesztet, hogy hogyan kell elvégezni. Általában alkarra, vagy fül mögé kell felkenni kb negyed órára, majd lemosni és VÁRNI 48 ÓRÁT!
2014. ápr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:)

Ment a zöld pacsi:)

2014. ápr. 28. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!