Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS SOS SOS nagyon fontos...

SOS SOS SOS nagyon fontos utazás előtt 2 nappal vagyok Szőke hajfesték ami befogja az enyhe vörös szint? Többi lent

Figyelt kérdés
Szőke vagyok csak valahogy enyhén előjött a vörös szín mintha satírként lenne benne de ez engem zavar . Ha platina szőkét kenek rá az segít havasító nem nagyon csinált vele semmit fodrászhoz sajnos nem tudok elmenni szerintetek mi tüntetné el.

2014. ápr. 28. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne fogná? Csak alaposan fessétek.
2014. ápr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ holnap megpróbálom, külföldre utazom és ilyen hajjal nem szeretnék remélem sikerül. :)
2014. ápr. 28. 20:02
 3/7 anonim ***** válasza:

A vöröset nem nagyon tünteti el a szőke festék, a sárgát már igen.

Írd meg, mire jutottál!

2014. ápr. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem sok mindenre jutottam vele talán egy picit jobb lenne már nem is tudom hogy mit csináljak holnap utazom és nem akarok ilyen hajjal lehet hogy sötét szőkére festem mert más lehetőséget nem látok.
2014. ápr. 29. 15:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak te vagy így ezzel, és más szemében teljesen normális a hajad színe...
2014. ápr. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van mert most voltam a boltban venni hajfestéket és mondták hogy jó a hajszínem nem kell festeni már lehet hogy magamnak beszélem be.
2014. ápr. 29. 16:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem szerintem nagyon hülyén vágták le a hajam pl. de minden ismerősöm szerint jól néz ki. Sztem meg bohóc vagyok, de ha nekik így is jó vagyok, akkor oké. :)
2014. ápr. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!