Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti is bizonytalanok voltatok...

Ti is bizonytalanok voltatok a legelső hajfestés előtt?

Figyelt kérdés
Megbántátok, hogy megfestettétek? Ha igen, sikerült visszanyerni az eredeti hajszint? Mindenféle tapasztalatot szivesen fogadok a témában :)
2014. ápr. 28. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon biztos voltam 13 évesen abban, hogy fekete hajat akarok. Befestettem, ilyen matt, ronda száraz fekete hajam lett tőle ami úgy nézett ki mint egy olcsó paróka... megbántam, persze, de nem mertem bevallani, átfestettem vörösre, amitől kapott egy vöröses fényt a fekete, kissé foltos volt, ez sem épp álmaim hajszíne volt, nagyon nehéz volt mindettől megszabadulni, évekig tartott.
2014. ápr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha bizonytalan vagy ne fesd be, mert megbánod. Akkor fesd be ha tudod hogy akarod.
2014. ápr. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem voltam bizonytalan, csak nem lehetett megcsinálni amit akartam, amire rábeszélt a fodrász az jó volt, de nem tökéletes (ombre jellegű festés)...pár hónappal később elmentem egy fodrászatba, melíroztatni - kiválasztottam egy a hajamnál kb 5 árnyalattal világosabb vörös festéket (majdnem narancssárga), a hajam barna...fodrász le akart beszélni, hogy nem természetes hatású lesz, mondtam, nem az a cél...kész lett és a szalon többi fodrásza tátotta a száját, hogy milyen jó lett ...10 évvel fiatalabbnak nézek ki ;) szóval nem bántam meg, de tudni kell, hogy mit akarsz, ha bizonytalan vagy, akkor ne festess!
2014. ápr. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én kicsit bizonytalan voltam, de csak mert túl sok lehetőség volt rá, hogy mit próbáljak ki először. :D Én nem bántam meg, elsőre persze nem azonnal valami durva extrém szín volt.

Azóta már volt mindenféle, és volt amelyiket megbántam. Ilyen volt a sötétbarna ami fekete lett és rózsaszín fényűre kopott (egyedinek egyedi volt, de akkor is.. :D), vagy a narancs egymillió árnyalata :D de az eredeti hajszínem nem fogom még egy darabig viszontlátni és nem bántam meg azt sem, hogy egyáltalán belekezdtem a festésbe.

2014. jún. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!