Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS Hajvasalás gond? (! )

SOS Hajvasalás gond? (! )

Figyelt kérdés
Nagyon erös, vastag szálú a hajam, és dús is. Akárhogy vasalom, akármilyen terméket használok elötte, utána, a hajam vége kb 5 perc mulva bekunkorodik, fél nap elteltével pedig zsíros lesz a vasalt rész. Mit tudnék tenni?
2014. ápr. 29. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Jól vasalod? Lefelé, nem kifelé kell! és miután megmosod a hajad, szárítsd ki egyenesre ezzel:


[link]


Ha nem sikerülne, végleges hajkiegyenesítés? Gyönyörű hajad lesz utána. Vagy manapság egyébként nagy divat a természetes hullám/göndörség és ha jól be tudod szárítani (úgy hogy miközben hajszárítózod össze nyomkodod a kezeddel, összegyűröd a tincseket) nagyon szép lesz... a hajvasalással tönkre teszed az egész hajad utána meg várhatod míg megnő.. :( Vizes, lakkos hajat sose vasalj! Lehet hogy tudod, de én sajnos pórul jártam vele.

2014. ápr. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.. Az unokatesóm úgy csinálja, ahogyan az elején mondtam, hogy kiszárítja vizesen, estére nyugodtan össze is fogja, majd másnap reggel pedig kivasalja. Neki is erős szálú dús haja van, ami alapból elég göndör.. de a sok vasalástól már kiment belőle nagy része, azért is sajnálom akinek szép göndör haja van és vasalja. :(
2014. ápr. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem extra erös a hajam: volt hogy becsavarta a fodrász(kb 1 volt csak a csavarás!) és kb 20 perc mulva mintha semmit nem csinált volna. :-D
2014. ápr. 29. 18:06
 4/5 anonim válasza:
Szerintem ne küzdj a vasalással, előbb-utóbb megadja a hajad magát, szétgyilkolod! Inkább fogadd el a hajad minőségét és próbáld aszerint formázni, biztos jól áll. "Ne erőltesd rá azt ami nem ő, nem fogja meghálálni." A vasalás amúgy sem divat már, szemben a természetes hullámokkal és egyáltalán a természetességgel...
2014. ápr. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem agyonvasalni akarom a hajam, max 1-2 havonta 1-szer, de akkor sem sikerül.
2014. ápr. 29. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!