Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak én tartom bu*isnak, ha...

Csak én tartom bu*isnak, ha egy férfi borotválja a lábát? Fiúk véleményére is kíváncsi vagyok, és normális válaszokat kérek!

Figyelt kérdés

2014. ápr. 29. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten szőrös vagyok, mindenhol.

Amikor Koreában bementem a férfi öltözőbe, illetve az uszoda csak férfiaknak fenntartott részébe, ahol tisztálkodni, masszíroztatni, szépítkezni is lehetett, döbbenten láttam, hogy a koreai férfiak egy csomóan borotválják a lábukat. Na most, ehhez majdnem teljesen csupaszak amúgy is, annyira, hogy amikor beléptem, azt hittem, hogy eltévesztettem a bejáratot és ez a női szakasz. :D De azt a kis pöszmöszt is, ami serjedzik, képesek levakargatni borotvával.


Nem is nézett ki hülyén, ahogy én meg, mint egy szőrös medve, eljöttem előttük, és döbbenten kikerekedett szemekkel figyelem, hogy mi folyik itt. :D

2014. ápr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Számomra férfiatlan, és funciótlan, ha valaki csinálja tegye, de nem igazán tetszik nekem.
2014. ápr. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Mindenkinek egyéni döntése, hogy mit csinál. Nem mondom, hogy b*zis, de nem is férfias az biztos...
2014. ápr. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ő dolguk.De szerintem elképesztően gusztustalan.Max a hónalj.
2014. ápr. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem is gusztustalan, egyáltalán nem férfias. Ha valaki csinálja, nem zavar, de, ha a barátom szőrtelenítené, mindenképp megpróbálnám lebeszélni róla, nekem nagyon nem jön be.
2014. ápr. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem nem b*zis, de függ attól, hogy hogy néz ki az illető. Nem mindenkinek áll jól.

(de amúgy ha már így feltetted a kérdést, akkor a sportolók is b*zik?)

2014. ápr. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
51%
Tv-ben volt régen ilyen műsor hogy faszi mindenféle munkát kipróbált és amerikában ( nem tudom máshol is esetleg )a biciklisfutárok szokták hogy ha megburulnak és sebes lesz a lábuk könnyebb tisztítani a sebet ha nem szőrös. Tehát így munkából adódóan nem b*zis de ha egy sima hétköznapi ember akinek semmi oka nem lenne rá hát az elég szokatlan, számomra súrolja a b*zi határt
2014. máj. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Én régebben borotváltam,persze nem úgy mint a csajok,hogy tükör sima volt,csak ha már nagy volt,leborotváltam. Sok haverom furcsállta,de senki sem b.zott le miatta,tudják,hogy nem vagyok!
2014. máj. 13. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
szerintem nem b*zis. én lány vagyok, de bicajozok, és azok is le szokták szedni. meg egyéb sportolók is.
2014. júl. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!