Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek barna az eredeti haja,...

Akinek barna az eredeti haja, annak a fekete is jól fog állni?

Figyelt kérdés
Barna a szemem, eredeti hajszínem gesztenyebarna, a szemöldököm viszont fekete színű, a bőröm fehér, de pirulós vagyok.
2014. máj. 1. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen:)
2014. máj. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fekete kevés embernek áll jól, leginkább világos kék vagy zöld szemmel jó. Öregít, ha nincs dús hajad akkor még laposabbnak fog tűnni, valamint a legkárosabb festék a fekete.
2014. máj. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyesmi, a helyzet,én meg vagyok vele elégedve, az emberek 80%a azt hiszi, hogy a fekete az eredeti hajszínem.
2014. máj. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a fekete szinte senkinek sem áll jól, egy szép sötétbarna sokkal szebb tud lenni. Más az persze, ha eredetileg fekete, de ne festesd be szerintem.
2014. máj. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az eredeti hajszíned vöröses, meleg tónusú. A fekete inkább hideg szokott lenni. Általában nem áll jól így a fekete. Sápasztani, öregíteni fog. Elsőre inkább csak színezővel próbáld ki, ami biztosan kikopik, mert a festéktől elég nehéz megszabadulni, ha meggondolod a dolgot.
2014. máj. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!