Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vettem egy sörélesztőt a...

Vettem egy sörélesztőt a pattanásaimra --> Revogan Trap Levure de Biére Comprimés de azt írja hogy nap 16x tablettát kell bevenni?

Figyelt kérdés

A gyógyszer árus pedig azt mondta, hogy legalább 6-ot de az interneten és a dobozon is 16-ot írnak. Nem sok? És akkor mennyit kell?

14/lány, elég pattanásos bőr.


2014. máj. 2. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Menj el szolizni! 1 hónap után az arcodra se lehet majd ismerni (tapasztalat). Heti 9 percre menj!
2014. máj. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó ég, 14 évesen menjen szolizni? Ezt te sem gondolod komolyan...


Kérdező, nekem is furcsa ez a 16 db, de még a napi 6 is. Amikor én pár éve sörélesztőt szedtem, napi 2 volt a max, igaz, nem ezt a típust használtam. Én inkább a gyógyszerészre hallgatnék, de ha tényleg ennyire pattanásos vagy, szerintem megérné elmenned egy bőrgyógyászhoz. Vagy már ő ajánlotta a sörélesztőt? Ha ez utóbbi, akkor pedig szintén tőle kérdezz a szedéssel kapcsolatban :)

2014. máj. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szoli beleégeti a pattanásokat a bőrbe, kiszárítja, ráncossá, foltossá, rondává teszi... az is hülye aki önként megy ilyen helyre.

Szauna viszont tisztítja a bőrt, az egy jó dolog, egészséges, széppé teszi a bőrt, ha van rá lehetőséged járj el szaunába.

Sajnos a sörélesztő nem igazán lesz hatásos esetedben, mivel a hormonok okozzák a pattanásaidat így tiniként.


Azt nem tudom ebből a tablettából mennyit kell szedni, ami nekem volt, abból napi 1 szemet kellett csak. De hát sokféle van, úgy szedd ahogy a gyógyszerész mondta. A 16 lehet hogy felnőtt adag, nem?

2014. máj. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csak az írja, hogy 2x8 egy nap... sajna szaunába nem tudok járni....
2014. máj. 3. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!