Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan növesszem meg gyorsan...

Hogyan növesszem meg gyorsan a hajam? 13/L

Figyelt kérdés
Voltam olyan hülye, hogy 2 évig nem mentem el fodrászhoz, mert "hosszú hajat akarok". A barátnőim mondták, hogy nagyon szép hajam van, de vágassam le a végét, mert csúnya lesz. Hallgattam rájuk, elmentem fodrászhoz ma. Hát a mellig érő hajam most már csak kulcscsont alá ér. De így legalább normálisan nőhet, és egészséges a hajam. Itt van lassan a nyár, szeptemberre szeretném, ha 5-10 centit nőne a hajam. Ricinusolajat a jövő héten szerzem be. Még milyen plusz ötletek vannak, amik segítenének abban, hogy gyorsabban nőjön a hajam? Vettem töredezés elleni sampont és balzsamot. Rendszeresen fogok járni fodrászhoz most már...

2014. máj. 3. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
A haj havonta átlagosan 1 - 2,5 centit nő, bármit is csinálsz vele, ez nem változik meg. Étkezz egészségesen, ápold a hajvégeket, ricinus helyett kókuszolajat vegyél, azt használd hajvégekre, mert sokkal jobb. Hajadból csak akkor vágass ha tényleg szükséges. Ne vasald, ha lehet ne is szárítsd a hajad.
2014. máj. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Vasalni nem szoktam, mert nem tartja magát a hajam, a hajszárításhoz lusta vagyok, szóval ezzel nem lesz gond.

A kókuszolajat hol lehet beszerezni? És azt is úgy kell használni, mint a ricinusolajat?

2014. máj. 3. 15:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is most kezdtem, szerintem érdemes kipróbálni: [link]

Ha nem tudsz angolul, akkor írj rám!

2014. máj. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2014. máj. 3. 19:28
 5/5 anonim válasza:
Kedves 2 . Válaszoló nekem is nqgyjából leírod hogy mi van az oldalra angolul írva?Köszömöm
2014. okt. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!