Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha befestem vörösre a hajamat,...

Ha befestem vörösre a hajamat, hennával, de az alja kivan szőkítve (omvre), akkor a hajam alja, ahol az ombre van, ott világosabb lesz?

Figyelt kérdés

2014. máj. 3. 17:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen picivel világosabb lesz
2014. máj. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De akkor is, ha nagyon szőke az eredeti hajamhoz képest, a hajam alja?
2014. máj. 3. 17:38
 3/14 anonim ***** válasza:

Igen egy kicsit világosabb lesz ott.

Mert a henna színe függ a kiindulási színtől. A szőke és ősz haj általában világos vörös lesz.

2014. máj. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Minél világosabb az alapszín, amire teszed a hennát, annál világosabb, virítóbb lesz a hennázás után is.
2014. máj. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Értem. Ilyesmit szeretnék elérni:

[link]


[link]


[link]


De lehet, hogy fodrászra kéne bíznom? Szerintetek?

2014. máj. 3. 17:53
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem szőke marad az alja, hanem vöröses. Ha nagyon világos szőke volt, akkor narancsos-sárgás-vörös.

A henna nagyon jó, és nem roncsolja a hajat. Viszont vedd figyelembe, hogy ha mégsem tetszik majd, akkor nagyon nehéz újra szőkét csinálni belőle.

2014. máj. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem bejön. Csak addig kend fel a hennát, ameddig a vörös részt szeretnéd, a végét meg valahogy különítsd el, hogyne érjen oda. Pl tekerd fel kontyba, és a nem hennázott részt bugyoláld be külön átlátszó fóliába. Csak nem biztos, hogy ilyen jól fog kinézni, ha magadnak csinálod otthon. Egyébként én is hennázok, de én élénk vöröset szeretnék, a hennás hajam meg nem annyira az sajnos.
2014. máj. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7-es, köszönöm, ez jó ötlet;) Igen, lehet, hogy az nem sülne el jó... És ha azt csinálom,hogy befestem vörösre (hennával, vagy festékkel), és utána szőkítem ki az alját? Melyik lenne a legjobb? :D
2014. máj. 3. 20:57
 9/14 anonim ***** válasza:

Hennázás után, vagy hennázás előtt 3 hónapig várni kell. Tehát nem jó ötlet ráfesteni. Gondolom nem akarsz ezért több hónapot várni.

Amúgy meg én úgy tudom minnél világosabb a haj, annál jobban vörös lesz a hennától. Pl a sötétbarna, feketés haj csak egy kis vöröses fényt kap, ha viszont szőke, világos barna, akkor szinte piros, narancsos lesz. Nekem világosbarna hajam van, és a hennától nagyon vörös lett. Szerintem nagyon jó.

2014. máj. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Akkor, festés (vagy is nem henna), és utána való szőkítés a legjobb megoldás?
2014. máj. 3. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!