Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Le akarom vágni a hajam....

Le akarom vágni a hajam. Erősebb lesz?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok, szőkésbarna hajam van, a fejem tetején 6-8 centi, oldalt és hátul pedig 1-2 centi körül van.


A probléma az, hogy a hajam nagyon gyenge, vékony szálú, töredező, egyszerűen semmirevaló, ami ellen akarok tenni. Soha életemben nem volt géppel nyírva, csakis ollóval vágta a fodrászom, és egyébként nagyon sok a "babahaj"-am is.


Most nyár elején bevállalnám, hogy akár 1-2 mm-esre lenyíratom géppel, és a nyár alatt (2,5-3 hónap) alatt visszanő valamilyen mértékben, addig meg sapka lenne rajtam.


Lenne értelme szerintetek?



2014. máj. 4. 06:01
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Erősödik, de nem egy alkalom után. Több vágás után érezhető.
2014. máj. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog erősődni, mivel semmi hatással nincs a hajhagymára, ha a haj végét levágják. Belsőleg tudod erősíteni a hajad vitaminokkal.
2014. máj. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is most nyáron akarom lenyírni 1-2 mm-esre csak félek h a csajok kiröhögnek.... amúgy szerintem lenne értelme egyszer ki kell próbálni :) én is ki fogom
2014. máj. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Joy Turner ***** válasza:
Kettővel felettem kommentelőnek van igaza. Nem lesz erősebb tőle. Max nem fog törni, ezért tűnhet erősebbnek. De a hajhagymákra valóban nincs semmiféle hatással sem, ha lenyíratod.
2014. máj. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz erősebb, attól hogy levágják a hajat még nem változik meg a haj állaga/szerkezete, se a hajhagyma.
2014. máj. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jól mondják a többiek, ez egy tévhit. Semmit sem befolyásol a hajszerkezeteden az, hogy hányszor és mekkorára vágod a hajad.
2014. máj. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy a fodrászod nagyon megtépi?
2014. máj. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Utolsó: Megtépi? Ezt hogy érted? Szokott ritkító ollót használni, az egy kicsit fájdalmas is, vagy mire gondolsz?

2014. máj. 5. 17:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem már ritkitot nem hasznal, helyette durvan mossa a hajam meg durvan fesuli es igy egy csomo kihullik mar ott tartok h nyaron leborotvalom a fejem
2014. máj. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!