Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért adnak a gyógyszertárban...

Miért adnak a gyógyszertárban olyan kevés ricinusolajat? Hol máshol lehet még venni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 4. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
A ricinus egy méreg, hashajtó, nagy mennyiségben halálos lehet, talán ezért..
2014. máj. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem meginni veszem, de különben is bemehetek 10 gyógyszertárba venni egy üveggel (csak nem éri meg), de ha már ott tartunk, vannak más mérgek is, sok vénynélküli gyógyszer is marok számra bevéve halálos, és egy csomó fajta hashajtó van... na mindegy.
2014. máj. 4. 14:56
 3/4 anonim ***** válasza:
De a legtöbb ember azért nem a hajára keni a ricinust, így nem is kell sok belőle. Lehet hogy emiatt nem is tartanak sokat a gyógyszertárakban, és ezért nem adnak többet. Vagy ki tudja... kérdezd meg legközelebb. Amúgy ha értenek hozzá azt is elmondják, hogy ne kend a fejedre... mert nem tesz neki jót. Akkor sem ha a neten ez most annyira "menő".
2014. máj. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ma voltam gyógyszertárba, a patikus megkérdezte, hogy hajra lesz a ricinus olaj, mondom igen. És kiadott egy decit. Nekem az elég.:) De egyébként azért nem adnak ki mindenhol többet, mert a ricinus olaj egy erős hashajtó.
2014. máj. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!