Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az baj, hogy ma hajat mostam,...

Az baj, hogy ma hajat mostam, de legközelebb csak jövőhét vasárnap lesz rá alkalmam?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülye kérdés, de nem tudom, hogy fogom kibírni addig :D
2009. dec. 26. 11:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Én heti egyszer mosok hajat és nem büdös, úgyhogy ne aggódj! ;)

Esetleg minden másnap fújhatsz rá valami illatos permetet, de simán ki fogja bírni a hajad azt a 8 napot! ;)

2009. dec. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy héten egyszer mosom ilyenkor télen,mert elég hosszú és kész kín míg megszárad.Az enyém sem zsíros,és nem is büdös,ha lakkozom akkor meg egyenesen száraz,de amúgy is általában bekötve hordom.
2009. dec. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
59%
Valószínű mindenki más úgy lesz mint te. Szarjátok már le ilyen esetben, hogy milyen a hajatok. Senkit nem fog érdekelni. Az meg parasztság, hogy elveszed mástól a vizet, még akkor is ha az illető férfi. Ha nagyon vészes kösd össze, és ne told a másik arcába, hogy szagolgassa. Az illatos spray jó ötletnek tűnik. Ne foglalkozz vele, aztán ha hazaértél mosd meg, nem fog megbüntetni a rendőr. Hú most biztos meg fogom kapni minden második válaszolótól, hogy milyen igénytelen vagyok.
2009. dec. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajanem lesz a hajadnak 8nap alatt,de szerintem minnél kevesebb spray-t fújj rá mert abból is sok zsírosítja a hajat,ismétlem sok fajta nem mind.

A hintőpor jó csak mikor beszórtad pár perc után keféld át.ugyanaz mint a száraz sampon,sötét hajon nem túl előnyös,jól ki kell fésülni!amugy vannak jó tonikok amit mondjuk a választéknál bekensz vele és leszárítod hajszártóval simán jó!Ja és mikor indulás előtt memosod ne használj balzsamot csak kifésülő sprayt és azt se a tövére

üdv

Paris szépségszalon

2009. dec. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj,én úgy csinálnám a helyedben,hogy:

beállok zuhanyozni és kicsit bevizezem a hajam,aztán gyorsan rákenem a sampont (eközben nem nyitom meg a csapot) és amikor mosom le a hajamról a sampont,akkor közben le is zuhanyzom.

Így nem használsz több vizet,mint amennyit lehetne.

2009. dec. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!