Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » általános iskolai ballagásra,...

Juvili kérdése:

általános iskolai ballagásra, milyen haj a jó? Középhosszú (hátközép), göndör (inkább hullámos), vastag szálú és sok haj. Otthon, könnyen elkészíthető lehessen. Többi lent.

Figyelt kérdés
olyan lánynak kéne aki sohasem hordja kiengedve. Mindig kontyba csavart copfot hord. Haja vastagsága miatt kezelhetetlen. Nem lehet sem kivasalni, sem besütni, de egy lazább fonat sem jó, egyrészt, mert szét esik, másrészt, mert megőrül, ha csak egy tincs is lóg a nyakánál.
2014. máj. 4. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor marad a konty, de én másfajtát csinálnék, mint amit szokott hordani, mert mégiscsak alkalmi frizura kell. Valami dísszel esetleg fel lehet dobni.

Nem lenne jó amúgy levágatni a haját? Ahogy írod, semmi értelme a hosszúnak, hiszen sosem látni.

2014. máj. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Konty kéne,elegánsabb. [link]
2014. máj. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

a levágatást én is mondtam, de a szülei nem engednek olyat neki a milyet ő szeretne, csak gombafrizurát. Attól meg dührohamot kap. Egyébként azzal magyarázza, hogy mindig összefogja a haját, hogy annyira sok és dús a haja, hogy a nyakát folyton melegítené, és megint kisömörösödne a nyaka. Régebben ezért le is volt vágatva, előtte pedig fenékig érő haja volt, ami mindig ki volt engedve.


De egyébként nagyon köszi a válaszokat.

2014. máj. 14. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!