Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám tartósabbá...

Hogyan tudnám tartósabbá tenni a hullámos frizurát?

Figyelt kérdés
Mindig ha nagy nehezen behullámosítom a hajam (hajsütővel), kb fél-egy óra múlva mintha nem is csináltam volna semmit. Hajhabom és hajlakkom is van, de ezektől mindig olyan ragacsos lesz a haj tapintása. Szóval ezeken kívül valami praktika esetleg, hogy tartósabb legyen? Vagy ezeket lehet valahogy úgy használni, hogy ne legyen olyan zsíros hatása másnap reggel se a hajnak?

2014. máj. 4. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem az vált be, hogy besütöm és utána kifésülöm a loknikat, nem muszáj fésűvel, úgy is jó, ha az ujjaiddal csinálod. Így nagyobb hullámok lesznek benne és kb. 3 napig így marad mindenféle lakk vagy fixáló nélkül.

Ha csak besütöm és úgy hagyom a loknikat, akkor nekem is pár óra alatt kilógja magát.

2014. máj. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A hajsütő után mindig le kell hűteni a hajat, különben kilógják magukat a loknik.

Úgy szokták, hogy a hajsütőről úgy karikába összetekerve leemelik és felcsatolják egyenként a tincseket és utána meg kell várni míg kihűl vagy ha a hajszárítódnak van hideg levegős funkciója azzal alaposan lehűtöd és utána engeded le a tincseket.

2014. máj. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Vasbeton.
2014. máj. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!