Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi zsírosítja a hajat?

Mi zsírosítja a hajat?

Figyelt kérdés
Nekem az a problémám, hogy a hajam alja ilyen szöszös. sajnos nem tudom máshogy leírni, remélem értitek, tehát nekem ilyen olívaolaj meg társai sajnos nem segítenek, viszont szerintem ami zsírosítja a hajat, ha a végére kenem, akkor jobb lesz. tehát mit kenjek oda pakolásként, ami zsírosítja?
2009. dec. 26. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Zsír. Nem ám.

Vegyél rá hajpakolást, vagy főzzél otthon kamillát, és abba áztasd a hajadat. Ha semmi nem segít vágass a végéből, hogy egészségesebb legyen, sajnos van ami már nem menthető meg semmiféle csodaszerrel.

2009. dec. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hiába vágatom, ilyen nő...
2009. dec. 26. 14:33
 3/11 anonim ***** válasza:

lehet, hogy töredezett... Oo

vannak rá mindenféle pakolások, sztem próbálj ki többet.

2009. dec. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
töredezett és szösz, de ha pakolást teszek rá töredezett hajra, akkor még jobba szétáll és szöszös a vége.
2009. dec. 26. 15:50
 5/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a fodrászodat. Ezeknél jobb választ itt úgysem fogsz kapni. Hacsak nem egy jó fodrász is olvassa a kérdésedet.
2009. dec. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért van mert sokat vasalod a hajad, de ha nem vasalod akkor egyszerűen ritkíttasd meg és jobb lesz...elvileg :)
2009. dec. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem vasalom, és alul ritka, és CSAK az aljával van a bajom, felül meg hülye leszek megritkíttatni.
2009. dec. 29. 21:15
 8/11 anonim ***** válasza:

nem tom ez mennyit segít: nekem van egy spray-m

réell'e a márkája-dm ben 1000 ft ért vettem.én ezt használom mikor durva a hajam

olyan zsíros az állaga v nem tom de nekem használ:P

[link]

próbáld ki hátha jó

rem.segítettem

nekem is sok problémám van a hajammal:)

2009. dec. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2009. dec. 30. 01:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Rossmanban lehet kapni szilikonos hajvégápolót. Abból ha sokat kensz a hajadra nagyon megtudja zsírosítani. De szerintem bármelyik hajvégápoló megteszi ezt a hatást.
2009. dec. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!