Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválás után miért jönnek...

Borotválás után miért jönnek ki ilyen piros pöttyök? A többi lent

Figyelt kérdés

szóval ami után leborotválom rá 1-2 nappal jönnek ki ilyen pattanás szerú valamik. rengetek van .. és mindet kinyomom és ilyen fehér valami jön ki belölle. és elmúlik uánna ahogy nő a szőrzet. amugy nem vagyok pattanásos . nincs se a fejemen se sehol. hogyan tudom eltüntetni? és ez normális ? másnál is van igy? 17 /L


köszönöm a válaszokat!



2014. máj. 5. 05:13
1 2
 1/17 Mr. Truth ***** válasza:
Szörtüszö gyulladás... Ha borotválod és nem gyantázod magad akkor párszor még kijön... Asszem ha puderrel behinted magad ott akkor nem jön ki... De erre nem vennék mérget... Egy nálam okosabb hölgy javitson ki hogy ne adjak hülye tanácsot ha az :)
2014. máj. 5. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
de már régen van ilyen problémám!
2014. máj. 5. 06:11
 3/17 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon fontos hogy cserelj borotvat! Gyakran! Fertotlenitsd le elotte es utana is a teruletet. Vattaval. A borotvat amit hasznalsz tartsd szarazon es tedd ra a vedojet. Nem lehet rozsdas, regi. Hasznalj eldobhato borotvat. Akar ferfit is. Ne szappannal hanem gel-el borotvakozz! Csak sima vizesen soha! Borotvalkozas utan hagyd teljesen megszaradni, tiszta ruhaval erintkezzen. Ez egyfajta fertozes szeruseg. Nekem is szokott lenni

34/F

2014. máj. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
mindig cserélem a borotvát.. és szappannal szoktam borotválkozni.. de amugy akkor jön ki amikor meleg van..
2014. máj. 5. 06:48
 5/17 anonim ***** válasza:
Borotvahabbal vagy zselével borotválkozz és utána kend be magad testápolóval a pirosodás ellen! Én így szoktam.
2014. máj. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
A megborotvált területre utána tegyél valamit. Mivel én fiú vagyok, nálam az arcszesz segít, mert a fertőtlenít és így nem gyullad be a szőrtüsző. After shave is megfelelő erre a célra :)
2014. máj. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
En eddig azzal voltam, hogy azok a piros pontok azért keletkeznek, mert a szőrszál nem pont ott akkar kinőni, ahol kellene neki, hanem nagyon picit arrébb... de már nem vagyok ebben biztos. Probald ki, hogy csak rövidre nyírod.
2014. máj. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
hogy nyirjam rövidre borotvával???:DDDDD
2014. máj. 5. 09:51
 9/17 anonim ***** válasza:
Amit fentebb leírtak praktikákat teljesen jók, még annyival egészíteném ki, hogy miután kész vagy a szőrtelenítéssel, az adott területre engedj jó hideg vizet, ezáltal a pólusok és a szőrtüszők is összeszűkülnek, és kisebb lesz rá az esély hogy benövés keletkezzen vagy begyulladjon!
2014. máj. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Ilyenkor azt kell csinálni pl amikor a bikini vonaladat borotválod, hogy 1-2 napig laza nadrágot veszel fel, míg kicsit ki nem borostásodik ,mert ha pl feszes farmert veszel fel akkor a szőr nem tud ki bújni és ilyenkor befelé nő a bőröd alá, na ezért pattogzol ki.
2014. máj. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!