Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Adjatok erőt, le szeretném...

Adjatok erőt, le szeretném növeszteni a hajamat, de nagy vágyat érzek, hogy befessem, hogyan álljam meg?

Figyelt kérdés
Derékig érő hajam van, kb másfél éve festem feketére. Nagyon meguntam, kicsit tönkre is tette a folyamatos festegetés. Eredetileg sötétszőke (szőkésbarna?). Úgy döntöttem lenövesztem. Korábban már vettem ColorB4-et, durván 7000 forintomba fájt, változás semmi, csak a hajtöveknél, kicsit talán sötétbarnás lett, de egy nap után visszapigmentálódott, pedig fél órán keresztül öblítettem. Úgy döntöttem tehát, hogy lenövesztem. Már két centis lenövésem van, de ez még semmi, tekintve a hajam hosszát. Mivel növesztem le, és csúnya mindig össze van fogva a hajam ha megyek valahova. Mennyi idő mire kb mell alá lenő? Gondolkodtam azon, hogy leszívatom, de félek, hogy nagyon roncsolná, plusz 15 ezer forint alatt senki nem csinálná meg.
2014. máj. 5. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is kitartást hozzá! Nekem vállig érő hajam van és több mint egy év kellett, hogy teljesen lenőjjön. Ugye havonta kb 1 cm-t nő a haj. Én azt csináltam, hogy eleinte átfestettem sötétebb barnára, hogy a tövénél ne legyen olyan éles kontraszt, aztán pár hónap után már nem festettem, de a végeit folyamatosan vágattam. Derékig érő hajnál fogalmam sincs mennyi időbe telne.
2014. máj. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ilyenkor szoktak melírral világosítani? Tehát hogy havonta pár tucat tincset visszafestetnél az eredeti színére. Akkor látszik is hogy mennyire roncsolódik.
2014. máj. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha azt szeretnednhogy gyorsabban nőjon akkor használj ricinus olajat. Nekem jó és gyorsabban nő tőle a hajam . Csak egy kicsit jobban hullik tőle. Ja egyebkent azt nem mondtam hogy enis lenövesztési projektben vagyok :D meg szerintem mindig vágass vissza belőle és akkor nem lesz majd akkora trauma amikor le kell vágni a festett reszt :)
2014. okt. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!