Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek az nagyon káros...

Szerintetek az nagyon káros hogyha 13 évesen sminkelem magam?

Figyelt kérdés

mármint nem olyan durván csak


alapozó

korrektor

púder

néha szemceruza meg spirál



2014. máj. 7. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Minden nap szerintem felesleges, de nem árt. Szerintem a legtöbben ilyen idősen kezdik el sminkelni magukat.

Én inkább csak próbálgattam ezt-azt. Olyan 20 éves korom óta sminkelek majdnem minden nap.

2014. máj. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Árt a bőrödnek. 30-40 évesen már ráncos leszel. várj még vele 1-2 évet.
2014. máj. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hat nekem is mondták már hogy ráncos leszek tőle de amúgy nem tudom mert én inkább zsírosabb bőrű vagyok kevesebb pattanással:3
2014. máj. 7. 19:08
 4/9 anonim ***** válasza:

A ráncok nem ettől függnek :)

35 évesen semmi ráncom, pedig sminkelem magam rendszeresen. Van olyan ismerősöm, aki anyukámnál ráncosabb, pedig annyi idős mint én, csak szétnapozta, szolizta a bőrét. Na az ráncosít nagyon.

Csak mindig mosd le a festéket, ne használd minden nap, ha nem muszáj, és majd huszonévesen kezd el hidratálni.

2014. máj. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöööm:)
2014. máj. 7. 19:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha kensz alá hidratálót,semmi nem lesz.Meg este tisztítsd meg rendesen.
2014. máj. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
alapozó full felesleges ha nincsenek hatalmas bőrhibáid. inkább használj bb krémet, vagy csak korrektort, sokkal könnyedebbek és nem leszel tőle vakolt.
2014. jún. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
bár 13 évesen még az is durva. : DD én kb 20 éves koromig csak korrektort szemceruzát és spirált használtam.
2014. jún. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szerintem egy kicsit káros. ennyi idősen ha rendszeresen alapozót használsz, az hosszú távon nem egészséges, főleg ha nem jól távolítod el. a szemceruzával meg óvatosan :)
2016. szept. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!