Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A világosszőke hajamból...

A világosszőke hajamból középszékét akartam, vittem képet is, mégis sötét barna lett. Mivel lehetne kivilágosítani kicsit?

Figyelt kérdés
Teljesen ki vagyok borulva, amúgy sötétszőke a hajam, világosra volt festve, de nem akartam többet festeni, ezért mondtam, hogy csináljon egy árnyalatttal világosabbat az eredeti hajamnál, képet is vittem, mondta, hogy persze, simán meg lehet csinálni. Hozzáteszem, hogy nem egy olcsó szalon volt, egy csomó pénzt otthagytam a festésért és olyan közép-sötét barna lett:( Aztán még persze csinálta az eszét a fodrász, hogy nem sötét az, csak nekem szokatlan. Meg, hogy olyan pont, mint az eredeti hajszínem. Egyáltalán nem olyan, sokkal sötétebb, pedig én egy kicsivel világosabbat akartam. Ammóniamentessel festette, azt mondta világosodni fog, de ma már 4szer megmostam de nem látok változást. Mit csináljak? Most nincs már pénzem egy másik fodrászhoz elmenni:( Nagyon szomorú vagyok
2014. máj. 8. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:

C-vitaminos pakolásokkal jól ki tud kopni a festék, főleg ha frissen festett. Azt ajánlom, ez árt legkevésbé a hajnak, többször ismételhető akár egy nap is.

Festékkel nem érdemes rámenni mert világosabb nem lesz tőle.

2014. máj. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Arról hallottam már, de bejértam itt este a környéken az összes gyógyszertárat de sehol nem volt por. Itthon is csak Béres C vitamin tabletta van, gondolom az nem jó rá...
2014. máj. 8. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!