Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajvasalót válasszak?

Milyen hajvasalót válasszak?

Figyelt kérdés

Viszonylag hosszú (kb mellig érő), sok és vastagszálú hajam van, inkább hullámosnak mondható, mint göndörnek. Olyan hajvasalót keresek, ami tartósan vasalja a hajam. Jelenleg egy bellissima imetec b25 ( [link] ) vasalóm van, nem rossz de ezzel nem vagyok maradéktalanul megelégedve. Előtte egy grundig hs 8630 ( [link] ) vasalóm volt. Utóbbi ionizálós, széles lapos. Viszont sajnos évek óta nem gyártják, de ez tökéletesen vasalta a hajam, napokig egyenes maradt, csak ha víz érte kezdett visszahullámosodni.

Hajlandó vagyok többet rááldozni. Egyelőre Remingtonnal és Babylissel szemezek. Köszönöm előre a segítséget.



2014. máj. 9. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Remington S6500 vagy az ennél újabbak már elég jók.
2014. máj. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Feltételezem minél újabb, annál nagyobb szám van az adott típus nevében.


Találtam egy széles laposat. s5520, viszont ez a keratinos is nagyon szimpatikusnak tűnik. Előbbi kb 9e, utóbbi 15e.

2014. máj. 9. 12:39
 3/5 anonim ***** válasza:

NE vegyél remingtont!!! iszonyú hamar tönkremennek és nem vasalnak olyan jól, mint amennyire dicsérik. (volt remingtonom és amíg a t&g-t ki nem próbáltam, azt hittem hogy az a legjobb. de nem!)


Tony & Guy a befutó, vegyél ion-ost ha teheted.

2014. máj. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam utánakeresni a TG-nek, de csak egyetlen darabot találtam, a Media Marktban 20e-ért.
2014. máj. 9. 14:59
 5/5 anonim ***** válasza:

szia! én először Remmingtont vettem, 3-4k volt, nagyon tönkretette a hajam, csak kiszárítja, szóval vettem egy Bellissima B1150-t és nagyon elégedett vagyok vele. Állítható a hőfoka,így nem égeti annyira a hajat és hajmomás utan egyszer kivasalom, aztán már max csak igazitani kell rajta , ha elalszom. Alapjáraton a hajam:

[link]

2015. jan. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!