Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehetne ezt a, , hibát"...

Hogy lehetne ezt a, , hibát" kiküszöbölni póthajjal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ma reggel lett felrakva a póthajam, 55 cm, 100 tincs, keratinos hőillesztéssel. Amikor készen lett, teljesen eufórikus állapotban voltam, nagyon vártam és nagyon örültem,hogy végre ilyen hosszú hajam lehet. Most estére azonban már kicsit máshogy látom, mintha kevésnek tűnne a saját hajamhoz képest. Alapjában egész dús hajam van, nagyon picit váll alá érő - a póthaj így jóval hosszabb. Az a probléma, hogy kevesebb haj lett felrakva, mint amennyi kellett volna? Csak hátulról néz ki furán - ameddig a saját hajam ér, sokkal dúsabb a haj, mint a pót. Nem hagy nyugodni ez a dolog, kicsit el is szomorít, ezért gondoltam, hogy mielőtt még holnap felkeresném a fodrászomat, kikérem a véleményét az oldalon azoknak, akik értenek a témához. Mit gondoltok, megoldás lenne, ha nem több hajat rakatnék még pluszba, hanem a sajátomat vékonyíttatnám vagy szedetném meg valamiféle módszerrel némileg? Vagy a több tincs lenne a megoldás? Válaszaitokat előre is nagyon köszönöm!
2014. máj. 9. 23:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Arra is gondolok, hogy látszik a saját hajam végvonala; ez ott helyben friss vasalás után nem volt észrevehető de így estére már feltűnő. Nem a szín üt el, az nagyon szépen hozzá lett igazítva, egyszerűen csak látszik... A saját hajvég elvékonyítása mennyire segíthetne ebben? Vagy hogy kéne ezt elrejteni?
2014. máj. 9. 23:29
 2/4 anonim ***** válasza:

100 tincs maximum vékonyszálú kevés hajhoz megfelelő mennyiség, de ott is csak akkor, ha nem túl nagy a saját haj és a pót különbsége. Valószínűleg a fodrászod vagy nem ért ehhez, nem szakképzett hajhosszabbító vagy eddig szimplán spórolni akart rajtad.

Igen, több tincs kellene, én legalább 150et javasolnék dúsabb hajhoz. Elvékonyíthatod ugyan ollóval vagy pengével a saját hajad vonalát, de akkor tudd, hogy jóval gyorsabban fog törni, mert sérül a felszíne. A megfelelő megoldás jóval több tincs és a póthajba vágott "összekötő" réteg lett volna. Értsd, ha a sajátod vállig ér és a póthaj pl derékig akkor ha nincsen egy kis fokozat vágva vele akkor naná, hogy napi vasalás nélkül fullra látszani fog.

2014. máj. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Magadnak is megtudod csinalni vekonyitsd el a hajat vagj bele fokozatokat
2014. máj. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Valószínű a mostani mennyiségű póthajba vágott réteg nem segítene, mert ugyanolyan ritkás maradna, szóval a több tincs mellett döntöttem. Remélem a 150 elég lesz, plusz abba mindenképp fogok vágatni összekötő réteget is.
2014. máj. 10. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!