Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb hidratáló...

Melyik a legjobb hidratáló krém? Nektek melyik vált be? (Szárazabb a bőröm, de zsírosodik is)

Figyelt kérdés
Olyat keresek, amitől pihe-puha lesz az arcom, de hamar felszívódik, nem fog tőle fényleni a fejem.
2014. máj. 10. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez annyira egyénfüggő, hogy felesleges bármit ajánlani, kezdd el a próbálkozást valamelyik márkánál és az egyik majd bejön. Én az Oriflame Ecobeauty nappali arckrémét és szemre való krémét használom, ezek nem ránctalanítók és ez nekem fontos mert szerencsére még nincsenek ráncaim. Éjszakai krémet nem használok most, de volt idő, amikor muszáj volt azt is.
2014. máj. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha zsírosodik a bőröd, akkor nem száraz. Vagy kombinált, vagy vízhiányos lehet, inkább ilyen problémákra keress terméket, a száraz bőrre valók inkább zsírosabbak, tömörebbek. Érdemes lenne a kozmetikusodtól tanácsot kérni, főleg, hogy sok krémhez máshol hozzá se jutsz (pl. ilcsi), esetleg egy patikában érdeklődj, én a Biodermát ajánlanám, de látatlanban nem nagyon lehet tuti tanácsot adni, és lehet, hogy ami nekem bevált, neked nem lesz jó.
2014. máj. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!