Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik fajta epilátor a jobb?...

Melyik fajta epilátor a jobb? A Veetel szerintetek jó?

Figyelt kérdés
Gyantával kezdtem neki de szarul sikerűlt így az epilátorra gondoltam.Előre köszi a válaszokat! :)
2014. máj. 10. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Veet? Semmiképp, a Veet gyenge minőségű termékeket gyárt. Gyantája, krémjei, epilátora is vacak.

Epilátorból a Braun 7000-es szériások a jók, ennél olcsóbbakat nem érdemes venni, eltépik a szőrt, vagy épp ki sem szedik. De a legtöbb epilátor szőrbenövést okoz. A gyanta mindenképp jobb megoldás, csak abból sem a vacakokat kell venni, hanem mondjuk Alveola márkát.

2014. máj. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot ! :)
2014. máj. 11. 09:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy jó kozmetikus csodát tud művelni a gyantával. Hónalj, láb, intim, mindenütt pihe-puha lesz. Aki érti a dolgát, nem is fáj annyira.

Szerintem az epilátor igazi önsanyargatás, én mindenképpen lebeszéllek róla.

17L

2014. máj. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!