Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hallottam hogy nem szabad...

Hallottam hogy nem szabad mindennap mosni a hajat. Hajpakolásra ez nem vonatkozik ugye?

Figyelt kérdés
Epresyoghurtos pakolást csinálok :).
2014. máj. 13. 15:53
 1/8 anonim válasza:

A pakolást általában hajmosás után szokták feltenni vizes hajra tudtommal. Vagy ha szárazra, akkor meg utána ki kell mosni.

Ettől függetlenül szerintem mindennap hajpakolást tenni rá az már sok.. Heti 1-2-szer szokták ajánlani. De ez csak az én véleményem.

Akkor már jobbak azok a hajápolók, amiket mindennap lehet használni, száraz hajon is.

2014. máj. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért kensz epret meg joghurtot a hajadra? Pláne minden nap?
2014. máj. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ramcsiii ***** válasza:
Epret joghurttal?Én még erről nem hallottam..De tény hogy tényleg nem minden napra valók a pakolások,heti 1-2 alkalom..Én is igy használom,csak más fajta a pakolás..
2014. máj. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy akarsz naponta pakolást tenni rá, úgy hogy nem mosod naponta? :D
2014. máj. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hajpakolást kb heti egyszer ajánlatos használni.
2014. máj. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! A samponok savasak, a yoghurt meg lugos, jó a hajnak. Ès úy hogy Bevizezem, nem mosom meg samponnal, csak odakenem a pakolástototot.
2014. máj. 14. 17:31
 7/8 anonim ***** válasza:

" A samponok általában enyhén savas kémhatásúak, pH 4,5 és 6,5 között, amely megfelel a fejbőr pH értékének."

[link]


Amúgy meg ha bekened a hajad joghurttal, az olyan mancsos lesz, hogy úgy is meg kell mosnod. Ezért írták a többiek...

2014. máj. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy az eper meg a yoghurt tele van cukorral, ami ragad, romlik és erjed? Ha nem mosod ki rendesen a hajadból, 2 nap múlva 1 nagy ragacsos csomó lesz a fejeden, ami ráadásul iszonyatosan fog BŰZLENI. De sok sikert. :D
2014. máj. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!