Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek mennyit nőtt a hajatok...

Nektek mennyit nőtt a hajatok ricinusolajjal egy hónap alatt?

Figyelt kérdés

Most nyáron szeretnék látványos változást elérni a hajnövekedésemmel, és elkezdeném használni. 3-3,5 hónap alatt nőne mondjuk 8-10 cm-t?? Nektek hogyan vált be? Olvastam már hideget meleget: Nőtt a hajam-Kicsit sem gyorsította

Kihullott tőle-Dúsabb lett

Segített a töredezett hajvégeken, puha, fényes lett-Sokkal jobban zsírosodik

Nekem írhattok róla jót-rosszat; Tudom hogy egyénfüggő, pl. nem mindenkinek olyan erős a haja, hogy bírja

Azért 1 próbát megér, ha nekem nem jó, egyből abba hagyom.



2014. máj. 14. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
9%

A hajnövekedés még mindig a genetikán múlik, meg azon hogy a hajad melyik fázisában van éppen, van amikor kevésbé nő, van amikor jobban. A ricinusolaj ugyanúgy mint más olyan csak puhítja a hajat, ami akkor segít ha töredezés miatt nem nő meg. A normál hajnövekedés havi 1-2,5 cm között van. Élj egészségesen, szedj vitaminokat, ne árts a hajadnak, akkor biztos nem lesz gond azzal hogy megnőjön.

Egyébként a ricinusnál jobb a kókuszolaj, mert az belülről táplálja is a hajat. Mindenesetre fejbőrre semmi olajos dolgot ne kenj, mert hajhullást okozhat. Csak a hajadra kend fel, ha zsírosabb akkor csak a végeire.

2014. máj. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sokáig használtam, de egyáltalán nem nőtt tőle gyorsabban. Ha gyorsan nő a hajad, akkor azért nőhet 4 hónap alatt 8 cm-t, de ehhez 2 cm-t kell havonta nőnie, nem tudom, hogy milyen tempóban nő a hajad.
2014. máj. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én heti 2* használom,de olyankor egész este rajta van, és nagyon sokat nôtt a hajam. Nem tudom pontosan megmondani mennyit, de látványos volt. :-)
2014. máj. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!