Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színű hajam legyen?

Milyen színű hajam legyen?

Figyelt kérdés
normális testalkatom van, alacsony vagyok, a szemem kék, most szőkésbarna a hajam, de nagyon illene hozzám a fekete, vagy a nagyon sötétkék. igazából olyat szeretnék, cska még nem most. a másik lehetőség pedig, hogy vöröses lesz vagy még világosabb szőke.. nektek melyik tetszene jobban?

2014. máj. 15. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy ilyen kérdés megválaszolásához látni kell az arcot. Nem elég, hogy milyen színű a szemed meg milyen magas vagy... Még a haj fazonján is sok múlik.

Én azt javasolnám neked egyébként, hogy ha még te magad sem döntöttél, akkor színezővel próbálkozz. De kizárólag olyannal, ami 5-10 mosással kijön a hajból, mert a 28 mosásos színezők nem kopnak ki, hanem lenőnek, mint a festék. A normál színező viszont tényleg kimosódik a hajadból. Ezzel pedig megtalálhatod azt a színt, ami a legjobb számodra. Én a Joanna multi effect színezőt használom, fodrászkellékesnél vagy interneten lehet vásárolni.

2014. máj. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem zöld, lila melírral.
2014. máj. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fekete ne legyél, nagyon kevés embernek áll jól, nehéz tőle megszabadulni és tönkreteszi a hajat. Ha sötét hajat szeretnél legyél barna. A fodrászok által barnának hívott szín is szinte feketének tűnik a hétköznapi szemlélő számára, és sokkal több embernek áll jól, mint a fekete.
2014. máj. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!