Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire jellemző 31 évesen...

Mennyire jellemző 31 évesen őszülni?

Figyelt kérdés
Eddig csak elvétve volt pár ősz hajszálam, de az elmúlt időszakban sok lett. Más is ilyen hamar őszül?
2014. máj. 19. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem írtad a nemedet!

Általában a férfiak előbb, nők később.


De ha nő vagy, akkor is elég jól bírtad. Fiatalabb vagyok kettővel, de már nekem is rengeteg ősz hajszálam van, és még ezzel együtt is én bírtam legtovább a barátnőim közül.

2014. máj. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Más 20on éves korában őszül, genetika miatt.
2014. máj. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem a legelső ősz hajszálam 17 évesen jelent meg. Most 24 vagyok és van kb. 10. Nagymamám kb 40 éves korára már teljesen ősz volt, úgyhogy azt hiszem ezt tőle örököltem...

24/N

2014. máj. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 13 és min. 15 őszhajszálam van! :D
2014. máj. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A sötétebb hajúak hamarabb őszülnek.
2014. máj. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nő vagyok és nagyon sötét barna hajú. Azt hittem később jön el ez az idő :(
2014. máj. 19. 18:12
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy még az is zavaró benne hogy sokkal erősebb az ősz hajszál mint a többi, kissé "damilos" hatású. Másnak is ilyen?
2014. máj. 19. 18:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is olyan. Viszont azt nem tudom, hogy ez a sötét hajúak "kiváltsága"-e, mert az eredetileg szőke édesanyámnak pihe puha az ősz haja.
2014. máj. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A sötét hajú nők kb ilyenkor már láthatóan őszülnek, pl anyukám ilyenkor már 30-40%-ban ősz volt, ami egy sötétbarna hajban eléggé feltűnő...

A sötét hajúaknak eleve vastagabb szálú a hajuk, a szőkéké általában vékonyszálú...

De mostanában már a 15-20 évesek közül is sokan vannak, akiknek már megjelentek az első ősz szálak.

2014. máj. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!