Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány alkalom szoli után fog...

Hány alkalom szoli után fog látszani az eredmény?

Figyelt kérdés

Szeretnék elmenni szoliba, hogy kicsit egészségesebb színem legyen mert konkrétan hulla fehér vagyok :/

Mennyi idő múlva lenne olyan normális/halványbarna színem?



2014. máj. 19. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
13%

Mert szerinted a szolitól egészséges színed lesz? A fehér bőr narancssárga lesz tőle, nem normális mint a naptól. Menj ki és napozz rendesen, ha jó színt akarsz.

Amúgy is a szoliban a hullafehér bőrrel csak pirosra sülnél, meg ha hajlamos vagy rá akkor szeplőkkel is tele lennél egy idő után.

2014. máj. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az 1-es nagy hülyeséget mond, nekem van ismerősöm szőke hófehér bőrrel, ő is jár néha szoliba, hogy

1. a strandon ne világítson és ne mindenki őt bámulja

2. h ha május végén délben kimegy miniszoknyában a napra akkor ne égjenek vörösre a lábai :D


Az egy nagy tévhit hogy a szoliban vörösre égnek az emberek. Pont arra jó, hogy kicsit soktasd a bőröd a naphoz és ne égj el az első nyári strandolás alkalmával.

Amúgy okos ötlet a napozás, de nem mindenki lakik kertesházban és lehet h vannak olyan emberek akik közterületen nem szívesen feküdnének ki a napra, mert kicsit hülyén nézne ki - nem?

2014. máj. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
alapból szeplős vagyok, a napon ülhetek akár egy hétig is nem fogok lebarnulni max csak leégni ami utána ugyanúgy kifehéredik....
2014. máj. 19. 20:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, neked menyi idő után látszana meg, egyén függő. Rajtam nagyon hamar meglátszik, 6 alkalom után a tesiöltözőben egy osztálytársam megkérdezte, hogy hol voltam nyaralni. :D De már 4 alkalom után is mondta egy másik, hogy jó színem van. De ha a te bőröd alapból fehér, rajtad valószínűleg több idő lenne, míg észrevennék.
2014. máj. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Világos a bőröm ugyan, de nagyon hamar barnulok - nekem már a második alkalom után látszott a szin. És sosem leszek más szinű, mintha kifekszem a napra, tehát nincs sárgás beütésem a szolitól.
2014. máj. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem már 2x 6perc is meglátszik elég rendesen , bár én könnyen barnulok :)
2014. máj. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!