Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hányszor mostok egy héten...

Hányszor mostok egy héten hajat? Hányszor és mivel radirozzátok a testeteket? Milyen időközönkét szeditek a szemöldökötöket? Stb.

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok, Ti mit-hogyan csináljátok, a szépségetek és ápoltságotok érdekében.
2009. dec. 29. 11:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ave.Én minden 3mad nap mosom.Bár a normál heti egy lenne.A szemöldököm 3-4 hetente "gyantázom"..
2009. dec. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

2 szer mosok hajat teszek rá balzsamot 2 perc mulva leöblitam majd kb 10 perc mulva miután megtöröltem teszek rá hövédőkrémet és hagyom megszáradni.. ha suli van akk miután megszáradt kivasalom meg reggel is vasalom.


a szemöldökömet akkor szedem amikor látom h már kezd visszanőni..max 1 hét


az arcomat mosom olyan szappannal amit gyógyszertárban vettünk pattanásos arca majd bekenem nivea krémmel ,h ne legyen kiszáradva.

Ha megyek valahova teszek rá púdert...

2009. dec. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

2dik válaszolo vagyok.


16L

2009. dec. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egy héten egyszer mosok hajat.Az arcomat szoktam heti kétszer radírozni a testemet csak egyszer.Itt hollandiába lehet kapni én magyarországon nem láttam ilyen testradírt.A szemöldökömet pedig akkor szedem amikor meglátom,hogy már nőttek nem odatartozó szálak.
2009. dec. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

2 naponta mosok hajat, nem használok testradírt, hanem csak Dove tusfürdőt, van a go fresh citrusos, az radírozó szemcsés egyben. Mivel szolizok, így nem szeretném a barnaságot leradírozni...

Hetente szedem a szemöldökön csipesszel, illetve ahogy szükségét érzem.

2009. dec. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
kb 2naponta szedem a szmeöldököm, heti 2x mosok hajat(néha vasalom, néha nem), testradírt és testápolót nem használok, csak arckrémet.
2009. dec. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Húúúú. Én hajat mosok két naponta. Vagy ha mondjuk csak otthon voltam és otthon is leszek akkor 3 naponta. De sampon, balzsam, hajpakolás. Szemöldököt kozmetikus szedi ha már nő vissza. Testradírt, testápolót nem használok. Nekem szép a bőröm nem pattanásos, nem zsíros soha nem is volt az.

Néha szoktam leszedni a szemfestéket krémmel.

2009. dec. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

négynaponta mosom a hajam.

kb. 3 naponta szemöldököt szedek, borzasztó hamar visszanő:(

amikor hajatmosok, akkor radírozok is, a tusfürdőm olyan radírozós:D

2009. dec. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Minden nap mosok hajat +balzsamozom is

Bőrradír heti 1-2x, kedvemtől függ. :)

Szemöldökszedés heti 1-2x, nekem is gyorsan nő.. :S


14/L

2009. dec. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

heti 2-3szor mosok hajat.

már nem használok testradírt amikor használtam akkor avonosat.most palmolive radírozószemcsés tusfürdőm van,az elég.

Szemöldököm kb kéthetente szedem,amikor már kezd látszani a visszanövés,mert alapból nem sötét a szemöldököm,1 hét után még nemlátszik a visszanövés.

Amúgy sminkelek még.Alapozó,szempillaspirál,szájfény.

Naponta többször fésülködök,többször igazítom meg a hajam,és többször vasalom ki.

Jaés nagyon odafigyelek az öltözködésemre,és arra hogy nagyon válogatós vagyok ruhatéren,nem veszek fel akármilyet.

15L

2009. dec. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!