Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van már valami olyan dolog...

Van már valami olyan dolog amivel kitudom egyenesíteni a hajam?

Figyelt kérdés

Én már nagyon utálom, hogy a hajam göndör és csak hajvasalással tudom kiegyenesíteni az ugye idő mire rendesen kitudom szedni belőle a göndörséget


nem létezik már valami olyan alternatív dolog amivel a egyenessé lehet tenni a hajam ? vagy maradni kell a vasalásnál?



2014. máj. 20. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Brazil kreatinos hajegyenesítés. guglizz rá. :)
2014. máj. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vasalás tönkreteszi a hajad, és nem is tartós. Nekem is göndör, eleve a vasalás csak 1 napig tart. AHogy az első írta, a kreatinos hajkiegyenesítés fog segíetni.
2014. máj. 20. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem is göndör a hajam és nagyon sok is van belőle. Én max.. egy hónapban egyszer vasalom a hajam mert egyik ismerősöm haját is tönkretette a vasalás és most alig van neki valami a fejen xD Nem tudom hogy milyen anyagi háttérrel rendelkeztek de én megkérdeztem egy nőt aki csinál keratinos hajkiegyenesítést és az én hajamra kb 38000 Ft lenne :( azt is hallottam hogy először jó meg segít de másodszor már az sem tesz jót a hajnak
2014. máj. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem olyan sok ez a ~20.000 Ft de most arra sajnálom,hogy csak 3 hónapig legyen egyenes :(
2014. máj. 20. 17:29
 5/5 anonim válasza:
Én is egyrészt arra másrészt nem akarom hogy ha elkezd nőni a hajam akkor a tövében göndör legyen a többi pedig egyenes.. szerintem nem nézne ki a legjobban. És az én lakhelyemhez legközelebb Győr van ahol ilyet tudnának csinálni és az hogy oda is eljussak meg vissza is megint plusz költség..
2014. máj. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!