Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pesten ekkora divat lett az...

Pesten ekkora divat lett az oldalt nyírt haj, vagy csak az Éjjel nappal Budapestben rohangál minden harmadik szerencsétlen ilyen séróval?

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Külföldön is divat, Miskolcon is, az egész városban. Többek között nekem is ilyen.

21F

2014. máj. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az egész országban nagy divat. De már vagy fél éve.
2014. máj. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kukacka :3 válasza:

Nekem le van nyírva de nem csak oldalt hanem körbe. (Tudom furán hangzik de sztem el tudjátok képzelni) Mint mikor a fiuk hagymában hordják kb úgy van lenyirva csak hosszabb a maradt hajam. Nem azért csináltam mert divat hanem mert olyan q hajam minősége hogy ez sokkal jobb és kényelmesebb. Nyáron kevésbé melegít a sok haj és télen még nem nagyon fázik a fejem. Ez jobban áll mint a hosszú haj úgyhogy ennél maradtam :D


15/L

2017. jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!