Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen kozmetikumokat ajánloto...

Milyen kozmetikumokat ajánlotok nekem arcápoláshoz?

Figyelt kérdés

A bőröm vízhiányos, rengeteg mitesszerem van, az orrom ki se látszik tőlük. Illetve még van a homlokomon és az orrom mellett. Nem nagyon vagyok pattanásos. Havonta pár az arcom bármelyik részére előjön. Nem vagyok ráncos, mivel még fiatal vagyok.


Az Avon termékei tönkretették az arcomat. Rengeteg pattanásom lett, zsíros lett a bőröm és alig bírtam rendbe hozni.


Lehetőleg 3000 ft-nál olcsóbb termékek kellenének. Aki tud az teljes arcápolási rutinhoz írjon termékeket (szóval nem csak arctisztítót, vagy csak tonikot stb.).


Én azt várom el az arcápoló termékektől, hogy teljes és rendszeres használatukkal tisztább, frissebb legyen a bőröm és javítson a durván mitesszeres összképen, esetleg több mitesszer és pattanás kialakulását is megelőzze.



2014. máj. 20. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:

én az Aqua termékeit bátran ajánlom, a Herbaházban lehet kapni, talán a neten itt-ott lehet kapni, irreálisan olcsó, kb 3-400 ft egy tégely krém, magyar termék, dr. Gracza István gyógyszerész fejlesztette ki, nagyon jók, a banán gél vízhiányos bőrre van, akármennyit kenhetsz rá szinte, csak úgy beszippantja, érzékeny, száraz bőrre is remek! A Tinikrém kimondottan miteszerek, pattanások ellen van, sokaknak mentette meg a bőrét.

[link]

[link]


több féle krémjük van, a zsúrlósat, kamillásat, bőrregenerálót is ki lehet próbálni. olvasd el a krémmániás véleményeket is, mindenki isteníti!


[link]



amúgy a herbaházban érdemes körülnézni, főleg natúrkozmetikumok vannak, sok ismeretlen, magyar márka, a java bio, csak nincs kiváltva a bio minősítés, mert az nagyon drága, ezért viszont a termékek sokkal olcsóbbak.

2014. máj. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ja és a csalánost is érdemes kipróbálnod a termékcsaládból! egyetlen hátrányuk van, hogy használhatatlan az a tégely, amiben vannak.
2014. máj. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm szépen! Hol tudom megvenni ezeket a termékeket?


Jah azt kihagytam a leírásból, hogy termékenként gondoltam max. 3000 ft-ot. Szóval egy terméknél nem akarok 3000 ft-nál többet költeni.

2014. máj. 20. 17:27
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja, most néztem az első mondatba nem olvastam, hogy leírtad hol vehetem meg. Arctisztítóra és tonikra is van ötleted?
2014. máj. 20. 17:28
 5/10 A kérdező kommentje:
A mitesszeres bőrre is jók azok, amiket pattásokra ír, nem?
2014. máj. 20. 17:42
 6/10 anonim ***** válasza:

Lemosó: Illatmentes balea hab, vagy bármilyen kímélő lemosó

(ha sminkelsz: Paese micellás lemosó)

Szérum: Dr Scheller, Missha szérumai (ebay)

Hámlasztó: Paula's choice Bha liquid, és Paula's choice 8%-os aha (a 30 ml-es kiszerelés nekem kb 7 hónapig elég a bha-ból, az aha-ból meg egy évig, és 2200 Ft/db...ezek a legnagyobb csodaszerek)

Hidratáló: Balea illatmentes

Fényvédő (a hámlasztás mellé KÖTELEZŐ!): babylove 50-es, vagy bioderma (bár ez húzósabb árú, de sokszor van akció), esetleg Paula's choice, ami szintén 6000 körül van, de 148 ml, szóval kb 1 évig elég...

Nekem most ilyen a rutinom, sokkal-sokkal szebb a bőröm:)

2014. máj. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Előző kommentelő: A Missha szérumjai nem nagyon drágák? Én sajnos ebayről nem tudok vásárolni, mert anyum nem engedi, hogy paypalt használjak. Szóval akkor tonikként, lemosóként és hidratáló krémként olyat keressek, amibe kevesebb a káros anyag, mégis pattanásos bőrre való vagy inkább olyat akármilyen márkánál, ami érzékeny bőrre van?
2014. máj. 20. 18:00
 8/10 anonim ***** válasza:

A missha szérumai csak Magyarországon drágák, ebayen elég olcsók, kb 2-3 ezer forintba kerülnek, ingyen szállítás mellett.

A pattanásos bőr eleve érzékeny, nem kellene irritálni...

Az, hogy mi számít "káros anyagnak" az elég relatív, a neten annyi hülyeség van, pl a parabénekről, szilikonokról...Ajánlom ezt a blogot, illetve a krémmánia blogját: [link]

Nem kell, hogy kifejezetten pattanásos bőrre készüljön, csak ne legyen tele komedogén összetevővel (az első 7 helyen az összetevőlistában) listát itt találsz a leginkább pattit okozó anyagokról: [link]

2014. máj. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyébként a mitesszerek nem fognak semmitől eltűnni, azt ki kell nyomkodtatni a kozmetikussal. Kb 3500 egy kezelés.
2014. máj. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mielőtt megvennél egy halom olyan kencét ami nem fog használni ismét menj el kozmetikushoz,ő kitisztítja neked ennyiből.Tőle kérj terméket is.
2014. máj. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!